Game Schedule
Oct
10
vs. Woodbury
(Practice)HealthEast Sports Center
2 - 7 (L)
Oct
16
vs. Edina
(Practice)Roseville Roseville Ice Arena
3 - 3 (T)
Oct
17
vs. Champlin Park
(Practice)Brooklyn Park Ice Arena
2 - 5 (L)
Oct
19
vs. St. Paul
(Practice)Drake Arena
3 - 2 (W)
Oct
20
vs. Hastings
(Practice)Roseville Roseville Ice Arena
11 - 1 (W)
Oct
26
vs. Woodbury
(Practice)Roseville Roseville Ice Arena
2 - 2 (T)
Oct
27
vs. Cottage Grove
(Practice)OJA
4 - 4 (T)
Oct
29
vs. Rogers
(Tournament)Cottage Grove Ice Arena
9 - 1 (W)
Oct
30
vs. Delano
(Tournament)Cottage Grove Ice Arena
5 - 4 (W)
Oct
30
vs. Cottage Grove
(Tournament)Cottage Grove Ice Arena
5 - 9 (L)
Oct
31
vs. Champlin Park
(Tournament)TBD
5 - 2 (W)
Nov
1
vs. WBL (D2 Away Game)
(League)White Bear Lake Arena
4 - 3 (W)
Nov
3
vs. Eagan
(Practice)Roseville Roseville Ice Arena
0 - 6 (L)
Nov
6
vs. Sartell
(Practice)Bernicks Pepsi Arena
7 - 0 (W)
Nov
7
vs. St. Paul
Charles M. Schulz-Highland Arena2 - 6 (L)
Nov
11
vs. Tartan (Scrimmage)
(Practice)Gustafson Phalen Arena
5 - 0 (W)
Nov
13
vs. Mahtomedi (D2 Home Game)
Roseville Roseville Ice Arena1 - 4 (L)
Nov
14
vs. River Falls (D2 Game)
(League)Wildcat Centre
2 - 1 (W)
Nov
20
vs. MoundsView Irondale
(League)Roseville Roseville Ice Arena
2 - 4 (L)
Nov
21
vs. Chaska
(Practice)Victoria Recreation Center
5 - 3 (W)
Nov
23
vs. Lakeville North
(Practice)Shattuck-St. Mary's Sports Complex and Ice Arena
5 - 0 (W)
Nov
26
vs. Bloomington Jefferson
(Tournament)Parade Ice Garden
3 - 4 (L)
Nov
27
vs. St Louis Park
(Tournament)Parade Ice Garden
2 - 5 (L)
Nov
28
vs. Wayzata
(Tournament)Parade Ice Garden
1 - 4 (L)
Dec
3
vs. Bismarck
(Tournament)Bemidji Community Arena
7 - 1 (W)
Dec
4
vs. Wayzata
(Tournament)Bemidji Community Arena
2 - 2 (T)
Dec
4
vs. Grand Rapids
(Tournament)Bemidji Community Arena
1 - 2 (L)
Dec
5
vs. Fargo
(Tournament)Bemidji Community Arena
4 - 5 (L)
Dec
7
vs. Forest Lake
(League)Forest Lake Sports Center
6 - 6 (T)
Dec
11
vs. Duluth East
(Practice)Gustafson Phalen Arena
8 - 1 (W)
Dec
11
vs. Blaine
(Practice)Charles M. Schulz-Highland Arena
1 - 1 (T)
Dec
16
vs. Moundsview/ Irondale
(League)Shoreview Ice Arena
6 - 6 (T)
Dec
18
vs. Minnetonka
(Practice)OJA
2 - 5 (L)
Dec
19
vs. Shakopee
(Practice)OJA
3 - 1 (W)
Jan
1
vs. Armstrong Cooper
(Practice)Roseville Roseville Ice Arena
7 - 2 (W)
Jan
2
vs. Mahtomedi
(League)White Bear Lake Arena
5 - 0 (W)
Jan
7
vs. Prior Lake
(Practice)Dakotah! Ice Center
2 - 10 (L)
Jan
9
vs. Forest Lake
Roseville Roseville Ice Arena3 - 6 (L)
Jan
14
vs. Stillwater
(League)St Croix Valley Recreation Center
3 - 1 (W)
Jan
16
vs. East Metro
OJA9 - 3 (W)
Jan
19
vs. Edina White
(Practice)Ridder Arena
5 - 2 (W)
Jan
21
vs. West St Paul
(Tournament)Graham Arena Complex
6 - 2 (W)
Jan
22
vs. River Lakes
(Tournament)Graham Arena Complex
11 - 0 (W)
Jan
22
vs. Rochester (Red)
(Tournament)Graham Arena Complex
3 - 0 (W)
Jan
23
vs. St. Cloud (Red)
(Tournament)Graham Arena Complex
5 - 2 (W)
Jan
26
vs. River Falls
OJA1 - 3 (L)
Jan
28
vs. Minneapolis
(Practice)Northeast Ice Arena
6 - 2 (W)
Jan
30
vs. Stillwater
Roseville Roseville Ice Arena2 - 3 (L)
Feb
3
vs. East Metro
(League)Tartan Arena
4 - 4 (T)
Feb
5
vs. St. Paul
OJA2 - 2 (T)
Feb
6
vs. White Bear Lake
(League)OJA
3 - 2 (W)
Feb
13
vs. Apple Valley Burnsville
(Practice)251 Civic Center Pkwy
2 - 2 (T)
Feb
19
vs. St Paul
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center
3 - 4 (L)
Feb
20
vs. White Bear Lake
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center
5 - 2 (W)
Feb
23
vs. Forest Lake
(Playoff)St Croix Valley Recreation Center