2021 - 2022

Bantam B2


Game Schedule

Oct

12

vs. Forest Lake

(Practice)
5530 206th St N

1 - 5 (L)

Oct

16

vs. Cottage Grove

(Practice)
Cottage Grove Ice Arena

5 - 2 (W)

Oct

27

vs. Elk River B2 Black

(Practice)
1000 School St NW

5 - 3 (W)

Oct

28

vs. Blaine B2 White

(Practice)
Super Rink

3 - 3 (T)

Oct

29

vs. Chisago Lakes

(Practice)
12740 292nd St

2 - 0 (W)

Oct

31

vs. Rogers

(Practice)
Rogers Activity Center

4 - 3 (W)

Nov

3

vs. Stillwater BB2 Red

(League)
St Croix Valley Recreation Center / TCO South

0 - 4 (L)

Nov

5

vs. Rosemount B2 Gold

(Practice)
Oscar Johnson Ice

4 - 3 (W)

Nov

6

vs. Stillwater BB2 Black

(League)
St Croix Valley Recreation Center / TCO South

3 - 4 (L)

Nov

7

vs. Chisago Lakes BB2

(League)
Roseville D2 Game

5 - 1 (W)

Nov

9

vs. St. Louis Park

(Practice)
3700 Monterey Dr

6 - 2 (W)

Nov

13

vs. Hudson (D2 Away Game)

Hudson Sports & Civic Center

3 - 0 (W)

Nov

14

vs. Somerset (D2 Away Game)

Somerset Ice Arena

2 - 2 (T)

Nov

18

vs. Woodbury B2 Royal

(Practice)
Doug Woog Arena

4 - 3 (W)

Nov

20

vs. Mahtomedi (D2 Home Game)

Roseville D2 Game

4 - 1 (W)

Nov

21

vs. MVI (D2 Home Game)

Roseville D2 Game

4 - 1 (W)

Nov

24

vs. Woodbury B2 Black

(Practice)
TRIA Rink St. Paul

0 - 1 (L)

Nov

27

vs. Watertown

(Tournament)
Eagan Civic Arena

10 - 1 (W)

Nov

27

vs. Sibley

(Tournament)
Eagan Civic Arena

2 - 0 (W)

Nov

28

vs. OMGHA Crimson

(Tournament)
Eagan Civic Arena

2 - 4 (L)

Nov

28

vs. White Bear Lake

(Tournament)
Eagan Civic Arena

1 - 5 (L)

Dec

4

vs. White Bear Lake

(League)
Roseville D2 Game

6:45 PM

Dec

10

vs. Woodbury B2 Royal

(Tournament)
Lake County Arena

6 - 6 (T)

Dec

11

vs. Cambridge-Isanti

(Tournament)
Two Harbors

9 - 0 (W)

Dec

11

vs. White Bear Lake

(Tournament)
301 8th Ave

1 - 6 (L)

Dec

12

vs. North Shore

(Tournament)
Two Harbors

8 - 3 (W)

Dec

17

vs. Eagan

(Practice)
Super Rink

4 - 2 (W)

Dec

18

vs. Baldwin (D2 Game)

Baldwin Ice Arena

1 - 1 (T)

Dec

19

vs. St. Paul (D2 Game)

Charles M. Schulz-Highland Arena

2 - 3 (L)

Jan

3

vs. Minneapolis Storm B2 Grey

(Practice)
Northeast Ice Arena

8:30 PM

Jan

8

vs. Forest Lake Maroon (D2 Game)

Forest Lake Sports Center

2 - 3 (L)

Jan

9

vs. Baldwin

(League)
Roseville D2 Game

4 - 2 (W)

Jan

14

vs. New Ulm Sleepy Eye

(Tournament)
New Ulm Civic Center

5 - 1 (W)

Jan

15

vs. Owatonna

Sleepy Eye

4 - 5 (L)

Jan

15

vs. Chaska-Chanhassen

(Tournament)
New Ulm

1 - 2 (L)

Jan

16

vs. St. Cloud

(Tournament)
New Ulm

6 - 0 (W)

Jan

22

vs. Somerset

Roseville D2 Game

0 - 4 (L)

Jan

29

vs. Bloomington Jefferson Blue

(Practice)
Bloomington Ice Garden

3 - 7 (L)

Jan

30

vs. St. Paul

Oscar Johnson Ice D2 Game

1 - 1 (T)

Feb

3

vs. WBL

Roseville D2 Game

1 - 5 (L)

Feb

12

vs. New Richmond

Oscar Johnson Ice

9 - 3 (W)

Feb

13

vs. Minneapolis Storm Grey

(Practice)
Oscar Johnson Ice

2:00 PM

Feb

15

vs. Mahtomedi

(Playoff)
Lily Lake Arena

6 - 5 (W)

Feb

16

vs. Forest Lake Gold

(Tournament)
St Croix Valley Recreation Center

2 - 3 (L)

Feb

17

vs. White Bear Lake

(Tournament)
Lilly Lake

8:00 PM

Confirm Delete
Click the delete icon again to confirm. Click escape to cancel.